Chrobry Głogów VS Znicz Pruszków
sob 4 mar 2017 - 18:00

Aktualności

Znamy już termin zaległego meczu z Olimpią Grudziądz

Zaległy mecz 17. kolejki I ligi: Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków odbędzie się w środę 15 marca o godzinie 18:30. Pierwotnie mecz zaplanowany był na 12 listopada, jednak z powodu powołań zawodników Olimpii do reprezentacji mecz został przesunięty na 30 listopada. Niestety z powodu złych warunków pogodowych spotkanie nie doszło do skutku.

Czytaj dalej

Bezbramkowy remis z GKS Bełchatów

Tym razem żółto czerwoni zremisowali bezbramkowo z drugoligowym GKS Bełchatów. Skład: Misztal, Jakubik, Janiszewski, Mysiak, Rackiewicz, Kita, Długolecki, Ekwueme, Banaszewski, Jagiełło, Paluchowski. Po przerwie zagrali również: Kubicki, Kucharski, Kopcinski, Machalski, Podliński.

Sparing pierwszej drużyny

W związku ze złym stanem murawy na naszym obiekcie dzisiejszy mecz  sparingowy pierwszej drużyny  z GKS Bełchatów odbędzie się w Warszawie ul. Łabiszyńska 20 o godzinie 12:30. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Znicz II 4:1 Dolcan Ząbki

W sobotę 11 lutego Znicz II pokonał IV-ligowy Dolcan Ząbki 4:1. ZNICZ II – Dolcan Ząbki (IV) Bramki: 14 min. 1:0 Adrian Grabowski (as. Konrad Stępień) 25 min. 2:0 Adrian Grabowski (as. Mateusz Kinast) 28 min. 3:0 Kryspin Florek (as. Mateusz Kinast) 32 min. 2:0 Maksymilian Brzosko (as. Adrian Grabowski) 55 min. 4:1 Przeciwnik z rzutu karnego. Skład wyjściowy: Michał Olczak, […]

Znicz pokonał Legionovię 2:1

Dzisiejszy sparing z Legionovią Legionowo zakończył się zwycięstwem zawodników Znicza 2:1 (1:1). Jest to już 6 wygrana z 8 dotychczas rozegranych spotkań kontrolnych.   Skład: I połowa: Misztal, Jakubik, Janiszewski, Mysiak, Rackiewicz, Machalski, Kopciński, Banaszewski, Jagiełło, Kita, Paluchowski. II połowa: Kalinowski, Kucharski, Długołęcki, Stryjewski, Grabowski, Podliński, Kubicki. Bramki: Aleksander Jagiełło 45′ (k) Karol Podliński 86′